Alapítvány a Füredi Parki Óvodáért

A Zuglói Zöld Lurkók Óvoda alapítványát, 1992-ben az óvodába járó gyermekek szülők közössége hozta létre. 1999-től közhasznú szervezetként működik.

Az alapítvány célja:

A Füredi parki óvodába járó gyermekek óvodai nevelésének támogatása, az óvodai élet és munkakörülmények javítása és az óvoda számára további, külsős támogatók bevonása.

Az alapítvány közhasznú, célja szerint nevelés és oktatás, képességfejlesztés, ismeretterjesztés tevékenységet folytat.

Az alapítvány eddig elért eredményei:

Az elmúlt évek során a szülők és támogatóink segítségével korszerűbbé, otthonosabbá tettük csoportjainkat. A minőségi nevelőmunka megvalósításához képességfejlesztő játékok, eszközök beszerzésére volt lehetőségünk. Az óvodánk udvarán biztonságosabb udvari mozgásfejlesztő eszközök telepítésére került sor az alapítvány segítségével.

Óvodánkban sószobát alakítottunk ki. Az alapítvány kuratóriuma külön gondot fordít a működés fenntartására, és ennek érdekében az anyagi feltételek biztosítására.

Minden évben sokan gondolják úgy, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával, hozzájárulnak elképzeléseink megvalósításához. Ezúton is szeretnénk megköszönni felajánlásaikat.

Bízunk abban, hogy tevékenységünk a jövőben is az óvodásaink fejlődését szolgálhatja.

Kérem, a jövőben is támogassák alapítványunkat.

Az alapítvány adószáma: 18056972-1-42

Az alapítvány számlaszáma: OTP: 11714006-20275619